umberto rispoliSázková kancelář Betino vypsala také sázkové kurzy na to, který z účastníků zvítězí v celkovém pořadí sobotního LOKO TRANS European Jockey´s Cup 2016. Nejnižším kurzem 3,5:1 hodnotí bookmaker šance 28letého Itala Umberta Rispoliho, který se v loňském ročníku Poháru žokejů v každém z pěti startů umístil a v EJC Million Leram obsadil v sedle Chardonney Tcheque druhé místo. 


Šance vítěze více než 1000 dostihů Rispoliho uspět ve druhém ročníku Evropského poháru žokejů vypadají opravdu dobře. Kromě toho, že znovu povede v EJC Middle Lokotrans Slovakia Chardonney Tcheque (One Cool Cat), má velikou naději zvítězit s Meandrem (Slickly) na vytrvalecké trati a bude i v sedle Dumnonie (Silver Forst), a jednoho z favoritů EJC Loko Trans Gerschova memoriálu Zocka (Rock of Gibraltar). Kurzem 5,5:1 jsou ohodnoceny šance Bauyrzhana Murzabayeva, který v EJC Middle Lokorans Slovakia povede skvělou Dally Hit (Ad Valorem),  v EJC Long Elkov Elektro další klisnu Ines (Lope de Vega) a v "milionovém" dostihu dvojnásobného klasického vítěze Lagara (Dalghar). Šanci má rodák z Kazachstánu také v Gerschově memoriálu, kde bude jeho partnerem v jednom startu neporažený Dominique (Motivator) stáje Dr. Charváta.

Třetí nejnižší kurz 6,5:1 v Poháru žokejů mají tři jezdci - Václav Janáček, Jan Rája a Ital Alberto Sanna. Multišampion Janáček povede v hlavním dostihu mítinku Father Frosta (Rip Van Winkle), mezi vytrvalci vítěze Velké ceny českého turfu Icara (Halling) a pokud naváže na své výkony z první poloviny sezóny Tamarind Cove (Galileo), tak může uspět Janáček i v EJC Middle Lokotrans Slovakia. Mezi špičkovými dvouletými povede Maydu (Approve). Jan Rája se nezúčastní dostihu Middle, v EJC Million Leram povede kvalitního Nine ou Four (Medicean) a mezi vytrvalci spolehlivého, ale méně třídového Fernanda (Sabiango). Mezi kvalitními dvouletými bude v sedle Nagano Gold (Sixties Icon), který zanechal velmi dobrý dojem při svém debutu před třemi týdny, kdy ho těsně porazil jen vítězný Gold Evasive (Evasive). Alberto Sanna se objeví v EJC Million Leram v selde zástupce stáje Dr. Charváta Poet Rock (Poet´s Voice), kterého do Prahy vysílá trenér Jean Michel Lefevbre. A poté se již, tedy co se týče nejvýznamnějších dostihů mítinku, objeví jen ve startovním poli EJC Loko Trans Gerschův Memoriál, kde bude jeho čtyřnohým partnerem Šavujevův Mamdysh (Pivotal).

Chardonney Tcheque Rispoli
Umberto Rispoli v sedle Chardonney Tcheque 

Paradoxně na úspěch dvou největších jezdeckých hvězd mítinku, Geralda Mosseho a Darryla Paula Hollanda byly vypsány daleko vyšší kurzy. Bývalá stájová jednička Aga Khana Geralde Mosse, který ve vrcholech Poháru žokejů povede Arifa (Nayef), Always on Sunday (Sunday Break), klasickou vítězku Partyday (Footstepinthesand) a dvouletou Like A Trinity (Makfi) má kurz 10:1 a vítěz mnoha grupových dostihů Darryl Paul Holland je dokonce outsiderem poháru žokejů s kurzem 25:1. Vítěze více než 2000 dostihů uvidíme mj. v sedle Ideal Approache (Bushranger), Jarahiho (Lope De Vega) a dvouletého Mikrop Nice (Durante Alighieri).

Sázkové kurzy Betino na vítězného jezdce celkového pořadí LOKO TRANS European Jockey´s Cup:
3,5:1 - Rispoli
5,5:1 - Murzabayev
6,5:1 - Janáček, Rája, Sanna
8:1 - Auge
10:1 - Bachelot, Mosse
15:1 - Línek, Mazur, Queen
20:1 - Bojko, Graberg, Montenegro, Schiergen
25:1 - Holland

(mze)
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking