karlovy varySázková společnost Betino určila jednoznačným favoritem nedělní Ceny města Karlovy Vary hvězdného svěřence trenéra Václava Luky ml. Iryklona, který se přesně po dvou letech strávených na italských, francouzských a německých drahách vrací na české závodiště. V tuto chvíli je nabízený v kurzu 2,5:1.


Posledním startem Iryklona v Česku bylo jednodélkové vítězství ve Středoevropském poháru na míli, ovšem celý rok předtím také běhal na zahraničních závodištích. V sedle reprezentanta stáje Quartis-Zámecký vrch bude vůbec poprvé Petr Foret.


Proti favorizované dvojici nastoupí devět koní. Velkou neznámou je v Česku debutující dvojice svěřenců Josefa Váni, šestý z Německého derby před dvěma roky Tahini (Medicean) a tříletý Big Mago (Dylan Thomas). Oba se vracejí na dráhu po zdravotních problémech a sám trenér se v rozhovoru vyjádřil, že nejdou do dostihu s velkými ambicemi, spíš na zkoušku.


Za této situace tedy Iryklon prověří kvalitu letošního tříletého ročníku reprezentovaného účastníky klasických dostihů Rabbit Motivmanem (Motivator), Barateem (Barateha), Maestro Quercusem (Shamardal), Absolyutem (Literato) a Feraclosem (Sakhee), stejně jako syna Ketty Sharp King´s Looka (LookHoney) mířícího do Saint Legeru. Na jeho přihláškách figurují stále i Rabbit Motivman, Maestro Quercus a Barateus.


Druhým očekávaným dostihem ve Varech je dvojková Cena společnosti ACCOr, s.r.o. (Lázeňská míle) na startu s jedničkovou společností. Překážková premiéra byla odložena a tak ještě budou moci diváci sledovat rovinové umění Roches Crosse (Whipper). V poli jsou ale i stoupající formou se prezentující  Almond Magic (Whipper),  Rabbit King (King´s Best) a Charhizard (Two-Twenty-Two). Jediným tříletkem je svěřenec trenéra Šavujeva Cut Me Loose (Singspiel), který by také mohl výrazněji promluvit do výsledku dostihu.

 

Sázková nabídka Betino na Cenu města Karlovy Vary (Memoriál J. Dolejšího):

Iryklon - 2,5:1

Tahini - 4:1

Rabbit Motivman, Barateus - 5:1

Big Mago, Feraclos, Brutal Rocco, King´s Look, Maestro Quercus - 7:1

Absolyut - 10:1


Sázková nabídka Betino na Cenu společnosti ACCOR, s.r.o. (Lázeňskou míli):

Roches Cross - 1,5:1

Almond Magic - 3:1

Rabbit King - 5:1

Charhizard, Cut Me Loose, Robinson - 7:1

Chasinta - 10:1

El Camino - 12:1

 

 

 

 


 


     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking