jockeyclubPo několika letech, během kterých Galavečer Jockey Clubu ČR hostil severomoravský Prostějov, se tato prestižní společenská událost vrací do hlavního města – 30. ledna 2016 bude dějištěm jeho již XXI. ročníku Národní dům na Vinohradech.

Předprodej vstupenek na nejvýznamnější mimosezónní dostihovou událost, jejímž leitmotivem je slavnostní vyhodnocení uplynulé dostihové sezony, právě startuje.


Slavnostní večer v pražském Národním domě na Vinohradech odstartuje v 19:00 a jeho průvodci budou televizní komentátoři Marek Svačina a Martin Cáp. Těžištěm oficiální části připraveného programu bude slavnostní vyhodnocení dostihové sezóny 2015, což představuje vyhlášení dvanácti nejlepších koní volených v jednotlivých kategoriích dostihovými odborníky a to včetně nejprestižnějšího titulu Kůň roku, který bude letos udělen již po čtyřicáté šesté. Vedle tuctu největších koňských hvězd bude oceněn stejný počet vítězů jednotlivých jezdeckých šampionátů, jež doplní laureát Ceny za dlouhodobý přínos dostihovému sportu. Po skončení formální části programu bude v Majakovského sále následovat ples za doprovodu živé hudby, zatímco ve Společenském sále bude otevřen bar s míchanými koktejly.  

Předprodej vstupenek bude probíhat od 1. prosince 2015 do 25. ledna 2016, přičemž do 31. prosince 2015 mají zájemci možnost získat je s 10% slevou. Vstupenka s místenkou u stolu v Majakovského sále tak vyjde namísto 600 Kč jen na 540 Kč, analogicky zájemci o místo na galerii zaplatí v tomto roce 270 Kč oproti 300 Kč po Silvestru. Vstupenky je možné objednávat prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo telefonicky v čase od 8:00 do 15:30 na číslech 725 938 874 (Ing. Görglová) a 725 934 322 (pí Pínová). Podrobnější informace, včetně aktualizovaného plánku se zobrazením volných míst, jsou k dispozici na http://www.dostihy.cz/xxi-galavecer-ceskeho-turfu/

zdroj: dostihy.cz     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net