Tři vítězství stáje DC Zámrsk MUDr. Bruna V. byly hlavní událostí dnešního mítinku v Kolesách. Ten pro svůj druhý letošní mítink 8 dostihů od rovin přes proutěné překážky až po steeplechase a steeplechase cross country.


Prim dnes hrály roviny, které pořadatelé připravili 4 a hned v úvodní, Ceně stáje Vasury Kolesa (IV.k., 3, 2400 m, 30.000 Kč) se stáj Dr. Bruny prosadila poprvé zásluhou vlastní odchovankyně Vědmy, dcery Brunovy nejúspěšnější chovné klisny Widamy (Dara Monarch), v jejímž sedle byla Jiřina Andrésová. Dostih skončil 1-2-3 doběhem potomků Look Honeyho (Sadler's Wells), pocházejících z jeho posledního ročníku. Ve své poslední připouštěcí sezóně dostal Look Honey, který se předchozí rok stal šampiónem plemeníků, výbornou příležitost a výsledky tohoto ročníku se v porovnání s jeho úvodními jeví jako zklamání.

Widama přivedla na svět i nyní již šestiletého Veni Vidi Vici (Magnus), který s ž. Sovkou vyhrál závěrečné proutěnky Cena FC Panter Kolesa (V.k., 3300 m, 30.000 Kč), hattrick doplnil Dr. Bruna úspěchem importovaného šestiletého Noble Fox (Generous) v Ceně společnosti Itelligence a.s. (stch cc, IV.k., 3700 m, 50.000 Kč). Všechny tři vítěze připravuje trenér Jan Blecha. Dvě rovinová vítězství získal trenér Petr Kantek a stáj Lokotrans zásluhou Khilony (In Camera) a Our Lass (Oratorio) v pětkových handicapech na 2200 respektive 1400 metrů.  
  
Hlavní dostih, trojkovou steeplechase cross country Cena Firmy Frančák s.r.o. na 4700 metrů o 90 tisíc korun vyhrál po boji s Beriusem sedmiletý napajedelský odchovanec ve službách stáje Orling Step Dancer (Rainbows for Life) trenéra Váni, v jehož sedle byl Jan Kratochvíl. Zkrátka nepřišli ani domácí jejichž Mirano, taktéž syn Rainbows for Lifa z napajedelského chovu, lehce vyhrál Cenu společnosti Itelligence a.s. (stch, IV.k., 3500 m, 60.000 Kč). Druhé doběhla Registanina dcera Regine (Oscar), jejíž další potomek, tříletý Reki (Look Honey) obsadil stejné místo v úvodní rovině pro tříleté.     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking