charvat becvarZítřejší zasedání Rady Jockey Clubu České republiky bude s nejvyšší pravděpodobností volit svého nového prezidenta. Jak dnes na prezidiu ČSCHPMDK uvedl stávající prezident Jockey Clubu Jiří Charvát hodlá zítra na Radě na svoji funkci rezignovat. Jako nepravděpodobnější nástupce Charváta ve funkci se jeví armádní generál v.z. Josef Bečvář, který byl v letech 2015 -2018 náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky.

 
Bývalý nejvyšší vojenský představitel Armády ČR Ing. Josef Bečvář je majitelem stáje Tannaberg na Šumavě, kterou letos na dráze zastupoval devítiletý valach Herbebois (Scyris) a dvouletá Shenah (Dandy Man), ve stáji je registrován i dosud nestartovavší dvouletý Il Est General (Kingston Hill). Letos v březnu byl zvolen do Prezidia ČSCHPMDK, které nyní zastupuje v Radě Jockey Clubu.

Dr. Ing. Jiří Charvát zastává funkci prezidenta Jockey Clubu od roku 2014, kdy ji převzal po krátce působícím Ing. Aleši Jakubovi, který nastoupil po rezignaci dlouholetého prezidenta Ing. Václava Luky. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net