chuchle ejc2Jockey Club České republiky by rád obnovil dostihový provoz, který byl ukončen zavedením protipandemických opatření včetně nouzového stavu po 130. Velké pardubické. Jak informoval prostřednictvím svých internetových stránek zaslal dnes prezident Jockey Clubu Ing. Josef Bečvář hlavní hygieničce ČR MUDr. Jarmile Rážové žádost o povolení dostihů na závodištích v Lysé nad Labem, Mostě, Praze a Slušovicích. Pořadatelé s tím podle sdělení JC vyjádřili předběžný souhlas.

 
Ve hře zůstávají zřejmě 4 dostihové dny na zmíněných závodištích, nejdůležitějším je den s klasickým Saint Leger, který chuchelské závodiště přesunulo na zatím neurčenou dobu. Další velký den by mohlo uspořádat mostecké závodiště, které při zrušení mítinku plánovaného na 7. listopadu deklarovalo ochotu vypsat v případě příznivých okolností nový den, jehož součástí by byly nejvýznamnější dostihy plánované na zrušené dny 17.10. a 7.11. tj. Cena zimního favorita a Českomoravská cena. (miv)

Související článek: Slušovice chtějí běhat. Zatím ale neznáme přesné podmínky a velkým otazníkem je počasí, říká Zdeněk Karlach
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net