Kolesa2Tři vítězství trenéra Josefa Váni, dvě vítězství trenéra Tomáše Váni a tři triumfu žokeje Josefa Váni mladšího - to byl sobotní překážkově-rovinový mítink v Kolesách.


V hlavním dostihu Ceně zemědělské farmy Frančák s.r.o. (III.k., stech cc, 4000 m, 60.000 Kč), zvítězil Nebrius (taktéž v tréninku Josefa Váni), ale po protestu ex offo byl společně s Gemanusem přesunut za Neverlanda ze stáje Martina Horáka, trénovaného Josefem Váňou s ž. Váňou mladším v sedle... Této dvojici patřily i zbylé dva dostihy steeplechase cross country Cena firmy Dadrus Karla Dachovského díky Ready for Smile (Rainbows for Life) stáje Estrella JF  a Cena dostihové stáje Jeso, kterou vyhrál Cross Ice (Montjeu) Staku Blata Český ráj.
Na rovinách bodovali Cimo (Varadar) stáje Cikáda připravovaný Jiřím Brožem, který zaznamenal první životní vítězství v úvodní Ceně pořadatele a Trevilla (Fly To The Stars), další letní vítěz trenéra Petrlíka a stáje Rabbit Trhový Štěpánov v Ceně zámečnictví Kosobud
Obě proutěnky vyhráli svěřenci Tomáše Váni Bazalka (King's Theatre) ze stáje Englicovi a Kulhánkovi a Zeus (Scater) stáje Englicovi, jediný bumper dne skončil vítězstvím Drana (TRhodesian Winner) trenéra Blechy z DC Zámrsk MUDr. Bruna V.
  

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking