Devět dostihů, pět překážkových a čtyři rovinové byly dnes na programu mítinku v Kolesách. Vrcholem dne byla trojková steeplechase crosscountry Memoriál Michala Köhla na 4000 metrů o celkovou dotaci 80.000 korun.

 
V handicapovém dostihu se stylem start-cíl prosadil šestiletý MIRAX (In Camera) stáje Racing Poto, který pod ž. Myškouv závěru odolal útoku Sokola (Perfect Soul). Třetí přišel Step Dancer (Rainbows for Life), který byl zároveň posledním koněm sedmičlenného pole, který dosáhl cíle. Druhá cross country dne musela být v průběhu dostihu zastavena kvůli ležícímu koni v dráze a nebyla opakována.

Z rovinového programu zaujala Cena Obce Kladrub nad Labem (IV.k., 3+, 1600 m, 30.000 Kč) v níž se lehce o 3 1/2 délky před Sábou (Bully Pulpit) prosadila pětiletá zástupkyně stáje Zeas Staré Hradiště PLAYMONA (Moonjaz - Play Station, Scater) s ž. Rájou. Hnědka z chovu Františka Vocáska, která v dostihu dávala soupeřům 4,5 kg a víc, vyhrála sedmý dostih v řadě, přičemž v předešlých šesti bylo pět rovin a jedny proutěnky. (miv)  
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net