Lenka Horáková se stává novým trenérem úspěšné dostihové stáje BORS Břeclav a.s., založené loni nečekaně zesnulým Luďkem Mikuleckým. Ve funkci trenéra střídá trenérka, jejíž největší úspěchy jsou spjaté se stájí dr. Václava Bruny a famózním trojnásobným vítězem Velké pardubické Peruánem, dosavadního trenéra Jiřího Kouska. Po něm přebírá i přípravu třetího z loňské Velké pardubické Universe of Gracie. Jak trenérka uvedla pro naše stránky, spolu s ní přecházejí do tréninkového střediska Borsu i trenérčini dosavadní svěřenci, které měla ustájené v tréninkové centrále Jiřího Jandy v Holičkách.


Stáj BORS Břeclav a.s. má aktuálně u Jockey Clubu registrováno 16 koní, podle předsezónního rozhovoru s předchozím trenérem má stáj celkem 19 koní, z toho 3 dvouleté včetně dvou potomků dosud nejúspěšnějšího zástupce stáje trénovaného v ČR, vítěze Slovenského derby Rocky of Gracie. Klasický ročník zastupuje například perspektivní Grace of Gracie, těsně druhý v Karpatské ceně. Mezi staršími zůstává spolehlivý veterán Bright Sand.

Související článek:
Trenéři před sezónou - Lenka Horáková s nadějnými tříletky a perspektivními krosaři     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net