Tři a půl měsíce poté, co ukončil své působení v roli ředitele dostihového závodiště Chuchle Arena Praha, se Martin Pecka do Velké Chuchle vrací. Nikoliv však jako zaměstnanec pořadatelské společnosti a vlastníka areálu, ale nastoupí do funkce generálního sekretáře Jockey Clubu České republiky, jehož kanceláře sídlí v chuchelské tribuně. Jeho činnost v čele sekretariátu Jockey Clubu oficiálně začne příští úterý 16. února. Vystřídá v něm krátce na JC působící Sandru Dangovou.

 
"Pan Pecka byl na základě mého návrhu, který jsem předložil Radě Jockey Clubu, do této funkce schválen. Z 15 členů Rady pro něj hlasovalo 12 členů a jen jediný byl proti, takže myslím, že má silný mandát. Jeho zkušenosti, které prokázal při řízení chuchelského závodiště, jsou podle mého názoru zárukou, že jsme vybrali správně," uvedl pro naše stránky prezident Jockey Clubu Josef Bečvář, který je rád, že se funkci podařilo obsadit před začátkem dostihové sezóny, která zřejmě ani letos nebude zcela standardní. "Pracujeme na smlouvě s Tipsportem a musíme také vyřešit, jak vstoupíme do nové sezóny. Je takřka jisté, že budou platná nějaká omezující opatření o nichž aktuálně vedeme jednání se státní správou."

Pecka nastupuje do funkce po Sandře Dangové, která do čela sekretariátu JC přišla v polovině listopadu loňského roku, ale funkci již opustila. "Sandra Dangová byla ve zkušební lhůtě a po vzájemné dohodě jsme naší spolupráci ukončili," uvedl na konto bývalého sekretáře Bečvář.

Martin Pecka, který před příchodem do Chuchle vedl Equitana Hotel Resort v Martinicích u Březnice, resp. Jezdeckou společnost EQUITANA Martinice, nastoupil do vedení chuchelského závodiště 1. ledna 2018, nedlouho poté, co areál převzala rodina Vítků. Za jeho téměř tříletého působení v Chuchli bylo započato s úpravou areálu, který se mj. rozšířil i o jezdecké kolbiště, byla vystavena nová hala a rekonstrukcí prošla řada prostor v chuchelské tribuně. Pecka zároveň zastupoval chuchelské závodiště v Radě Jockey Clubu ČR a byl i členem pětičlenného prezidia. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net