Symbolicky v den, kdy naděluje Mikuláš dárky, zahájil Dostihový spolek online prodej vstupenek na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a také dvou typů permanentních vstupenek na sezónu 2023.

133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
Od 5. prosince 2023 lze v online prodeji prostřednictvím webových stránek Pardubického závodiště www.zavodistepardubice.cz zakoupit všechny typy vstupenek – jak na stání včetně rodinného vstupného, tak k sezení na tribunách. Podle typu tribuny a rozsahu nabízených služeb se cena pohybuje od 800,- Kč výše.
Vstupenky na stání jsou v online prodeji nabízeny za výhodnější ceny oproti nákupu na pokladně v den konání akce. Základní vstupné (dospělý) je za 400,- Kč, zlevněné pro děti a seniory pak za 200,- Kč. Rodinná vstupenka pro dvě dospělé osoby a až tři děti vyjde na 1100,- Kč. Na místě budou lístky prodávány o stokorunu více.
V pořadí již 133. ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se uskuteční v tradičním termínu druhé říjnové neděle, tedy 8. října 2023.

Permanentní vstupenky
V sezóně, kdy Dostihový spolek oslaví už 30. výročí svého založení, nabízí dva druhy permanentních vstupenek.
Celoroční balíček“ opravňuje ke vstupu na všechny dostihové mítinky včetně 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou a výstavy Koně v akci. S výjimkou Velké pardubické mohou jeho držitelé využít místa k sezení na jakékoliv otevřené tribuně (nikoliv v ložích zastřešených budov). S tímto typem permanentky je možné parkovat v areálu Pardubického závodiště, nebo na jiném předem oznámeném parkovacím místě při všech akcích s výjimkou 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. V rámci vstupenky je také dostihový program. Celoroční balíček lze pořídit za cenu 2000,- Kč.
Celoroční permanentka“ opravňuje ke vstupu na všechny dostihové mítinky včetně 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou a výstavy Koně v akci. Stejně jako v případě Celoročního balíčku lze s výjimkou Velké pardubické využít místa k sezení na jakékoliv otevřené tribuně (nikoliv v ložích zastřešených budov). Součástí této permanentky ale není parkování a dostihový program. Její cena je 1000,- Kč.

Při online nákupu permanentních vstupenek zákazník obdrží elektronickou cestou voucher. Ten lze vyměnit za plastovou kartu v rámci dostihových dnů v dubnu a květnu příštího roku na pokladnách Pardubického závodiště.

zdroj: Tisková zpráva Dostihového spolku    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net