Přesně měsíc před zahájením pardubické dostihové sezony se otevírají také virtuální pokladny Pardubického závodiště. V pátek 8. dubna, od odpoledních hodin, mají návštěvníci možnost nakoupit vstupenky na celou dostihovou sezonu ONLINE, včetně 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Vše potřebné najdou na webu Pardubického závodiště.

 
Vstupenky k sezení na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou jsou v prodeji již od prosince loňského roku, nyní se přidává online prodej lístků na stání a také na všechny další dostihové mítinky. Prostřednictvím webu www.zavodistepardubice.cz je navíc možné ušetřit. Online vstupenky na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou jsou totiž nabízeny za výhodnější ceny než na pokladnách v den konání mítinku. Platí to i pro zářijovou výstavu Koně v akci. Novinkou je možnost zakoupení vstupenky při kvalifikačních mítincích do Dostihového klubu se všemi výhodami, které tento prostor nabízí.

Po loňském roce, stále ještě ovlivněném covidovou situací, se vracíme k celoročnímu prodeji. V roce 2021 jsme prodej spouštěli ve vlnách podle aktuální situace. Letos věříme, že sezóna proběhne již bez komplikací. Za dobrou zprávu považuji fakt, že se nám podařilo udržet ceny vstupného na loňské úrovni, a to i přes růst cen energií a dalších nákladových položek,“ řekl ředitel Dostihového spolku a.s. Jaroslav Müller s tím, že vstupenky je znovu možné zakoupit také v pardubickém Turistickém informačním centru na náměstí Republiky.

Kromě vstupenek na jednotlivé dostihové dny si pravidelní návštěvníci závodiště mohou vybírat ze dvou typů permanentních vstupenek – jeden zahrnuje vstupy na všechny akce pořádané Dostihovým spolkem, v ceně druhého je navíc parkování v areálu a dostihový program (mimo Velkou pardubickou).

Dostihová sezona na Pardubickém závodišti startuje v neděli 8. května. V tradičním termínu se v rámci Zahajovacího dostihové dne poběží mimo jiné Úvodní cross country Koroka. Ta se na pardubickou dráhu vrací po roční přestávce, protože loňský úvodní mítink byl z důvodu dopadů pandemie covid-19 zrušen. V květnu pořadatelé připravili mítinky dva, už v sobotu 21. května se totiž roztočí kolotoč kvalifikací na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. A pokud si diváci nebudou jisti barevným dress codem kvalifikačního mítinku, barva vstupenky jim to připomene. V květnu to bude zelená.

Tisková zpráva Dostihového spolku    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net