Jak jsme Vás již informovali, uzavřelo pardubické dostihové závodiště smlouvu se společností Synthesia a přejmenovalo se na Synthesia Park. O tom, co tato spolupráce pardubickým dostihům přinese, informuje tisková zpráva Dostihového spolku.


Dostihové závodiště se stává Synthesia Parkem

synthPardubice, 9. ledna 2013 - Pardubické dostihové závodiště na začátku roku 2013 mění název. Pardubická chemička Synthesia se totiž stala jeho novým významným partnerem a  spojila své jméno s dostihovou tradicí v Pardubicích. V letošní sezoně tak bude návštěvníky všech dostihových, sportovních a dalších akcí vítat "Synthesia Park".


Ke změně názvu dostihového závodiště dochází od 1. ledna 2013. Právě k tomuto datu se na spolupráci dohodnul pořadatel pardubických dostihů, Dostihový spolek s vedením společnosti Synthesia. "Spolupráci se Synthesií jsme samozřejmě uvítali, protože nám to dává nejen možnost více investovat do dostihové tradice, ale také tím můžeme světu říci, že se nám podařilo z dostihového závodiště vybudovat dobrou značku a že s námi spojují své jméno i tak celosvětově známé firmy, jakou Synthesia je," neskrývala své dobré pocity ředitelka závodiště Hana Jeníková. Podobně hovoří také Štěpánka Fraňková, primátorka Města Pardubice, které je majoritním akcionářem Dostihového spolku a.s. "Závodiště a dostihy jsou chloubou Pardubic. Jsem ráda, že i ze strany sponzorů  je vůle dostihový sport v Pardubicích podporovat, protože právě naše město je s koňmi odjakživa spojováno. Jako primátorka Pardubic samozřejmě toto partnerství vítám a doufám, že díky němu se bude dostihový sport v Pardubicích dále rozvíjet," řekla primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková. V praxi změna názvu pro dostihové závodiště znamená především změnu logotypu a novou webovou doménu www.synthesiapark.cz, která je spuštěna k datu 9. ledna 2013. Na závodišti jsou již instalovány nové reklamní poutače i přehledný navigační systém.  "Jsme hrdí na to, že jsme se stali partnery dostihového závodiště, které vzniklo v roce 1856 a které už téměř 140 let hostí legendární dostih Velká pardubická steeplechase. Dostihové závodiště nesoucí naše jméno by mělo ukázat, že Synthesia dbá na ekologii a je plně integrována s městem Pardubice. Do jisté míry to vnímáme i jako protiváhu výroby sofistikované chemie. Zelené logo evokuje náš příklon k ekologii a k podpoře životního prostředí. Samozřejmě ctíme tradici dostihů, a proto nesmí chybět silueta koně symbolizující dostihový sport," prozradil Dan Kurucz, generální ředitel společnosti Synthesia. Spolupráce závodiště se společností Synthesia je prozatím nastavena do roku 2017 s možností následného prodloužení. Po tuto dobu se bude dostihový areál prezentovat v novém designu, a kromě jeho označení se nové logo bude objevovat také na vstupenkách či webových stránkách.


Synthesiapark01

 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net