V pátek 14. prosince 2018 ve 12:00 hodin byl zahájen předprodej vstupenek na XXIV. Galavečer českého turfu spojený s oceněním nejúspěšnějších osobností a nejlepších koní uplynulé dostihové sezóny. Dějištěm Galavečera se v sobotu 23. února 2019 po roční přestávce stane opět Národní dům na Vinohradech (náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2).


Pro ocenění si na galavečeru přijdou majitelé nejúspěšnějších koní, nejlepší jezdci a trenéři. V samém závěru přibližně devadesáti minutového slavnostního ceremoniálu prezident Jockey Clubu Jiří Charvát vyhlásí vítěze kategorie Kůň roku a ocení významné osobnosti dostihového sportu Cenou za dlouhodobý přínos tomuto odvětví. 

Na základě výsledků hlasování dostihových odborníků (nejúspěšnější trenéři, jezdci, majitelé, které doplní například dostihoví novináři) bude v každé kategorii týkající se koní začátkem února zveřejněna nejúspěšnější trojice nominovaná na získání ocenění. Jména vítězů, jejichž majitelé, si přijdou pro gratulace na pódiu, však budou odtajněna až během samotného večera. Majitelé všech vítězných koní a nejlepší tři z jednotlivých jezdeckých a trenérských kategorií obdrží automaticky pozvání pro dvě osoby k účasti na galavečeru.

Brány Národního domu na Vinohradech se pro návštěvníky otevřou v sobotu 23. února 2019 v 17:00 hodin, samotný ceremoniál udílení cen začne o hodinu později. Po oficiální části bude program pokračovat dostihovým plesem, resp. volnou společenskou zábavou.

Vstupenky si zájemci mohou kupovat prostřednictvím prodejní sítě GoOut, odkaz je uveřejněn na webu http://www.dostihy.cz/xxiv-galavecer/. Ceny vstupenek začínají již od 250 Kč (BASIC – místa na galerii Majakovského sálu). Místa v zadní části Majakovského sálu (kategorie STANDARD) stojí 500 Kč, zatímco nejlukrativnější stoly v přední části Majakovského sálu jsou označeny jako PREMIUM a vstupenka v této kategorii stojí 750 Kč.

Veškeré informace o XXIV. Galavečeru českého turfu najdete na internetových stránkách http://www.dostihy.cz/xxiv-galavecer/.

Tisková zpráva JCČR    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net