agrofertpark logoV pondělí 1. prosince bude zahájen předprodej voucherů na permanentky pro sezonu 2015. Pro milovníky dostihů to může být zajímavá inspirace na vánoční dárek. Tyto dárkové certifikáty bude možné v příštím roce vyměnit za vstupenky, jejichž prodej bude zahájen společně s dostihovou sezonou.


Pořadatel pardubických dostihů, Dostihový spolek a.s., nabízí dva typy certifikátů. První z nich je celosezónní. Platí na všechny dostihové dny v roce 2015 včetně vstupenek na stání na jubilejní 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou a také včetně výstavy Koně v akci. Cena takového certifikátu je 890,- korun.

Druhý certifikát je tzv. kvalifikační. Obsahuje vstupenky na všechny čtyři kvalifikace i samotnou 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou,“ doplňuje ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický s tím, že cena tohoto certifikátu je 450,- korun.

Certifikáty je možné od 1. prosince zakoupit přímo na dostihovém závodišti v Pardubicích, nebo prostřednictvím e-mailového kontaktu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kalendář 2015
Stejně jako v loňském roce připravil Dostihový spolek a.s. také nástěnný kalendář. Pro rok 2015 kalendář nabízí třináct barevných fotografií zachycujících dění na závodišti v letošní sezoně. Autorem většiny fotografií je pardubický fotograf Tomáš Kubelka. Jeho snímky doplňuje fotograf Jan Uher. Cena nástěnného kalendáře je 180,- korun a je možné jej zakoupit přímo na závodišti v kancelářích Dostihového spolku, v Informačním centru v Pardubicích, anebo objednat na dobírku.  
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking