Petrlik AllanK největším domácím stájím patří stáj Rabbit Trhový Štěpánov, která bude mít, stejně jako minulou neděli, zastoupení v obou nejvýznamnějších zkouškách nedělního chuchelského mítinku.

Tříletý Rabbit Motivman patří do okruhu favoritů Ceny Prodoor (24. Memoriál prof. Václava Michala) a trenér Allan Petrlík vysílá do boje i své další dva tříletky hlášené do klasických dostihů nejen u nás, ale i v Rakousku. Zeptali jsme se proto, co očekáváná od nich i od rychlé čtyřleté bělky Rabbit Dark Angel, která bude startovat ve druhém hlavním bodu odpoledne.

Nejprve se vás ale zeptám, jak jste byl spokojený po prvním dostihovém dnu?

Nebyl jsem spokojený. Zklamala mě Rabbit Shirocco, ale měla předtím zdravotní problém a její výsledek tím byl zřejmě poznamenaný, a Win For Us podlezl boxy a dostihu se nemohl zúčastnit. S některými koňmi jsme tedy měli smůlu, ale je to první dostihový den sezóny a koně zůstali po dostizích zdraví.

Tuto neděli vysíláte na start všechny své hřebce hlášené do klasických dostihů. Jaká jsou od nich očekávání?

Rabbit Motivman startuje z nich nejvýše v předzkoušce klasického dostihu, za dobrý výsledek budu považovat umístění do třetího místa. Další dva hřebci startují na vytrvalecké trati. Pro Araafu je to hlavně zkouška vytrvalosti, protože by měl startovat ve Vederemo Rennen a je přihlášený do Rakouského derby. Rabbit Thomas je hlášený do Českého derby, takže pokud by v trojkovém dostihu nebyl do druhého místa, byl bych zklamaný. A také potřebujeme, aby dostih přešel bez problémů, předtím bočil v cílové rovině.

Do nejlepší společnosti míří i pátá z loňské Jarní ceny klisen Rabbit Dark Angel. Považujete Memoriál Jaroslava Maška za nelehký dostih vzhledem k jeho obsazení?

Ano, je to těžký dostih. Pokud bude naše klisna do pátého místa, tak to bude dobrý výsledek. (mze)


Sázkové kurzy Betino na Cenu Prodoor (24. Memoriál prof. Václava Michala):

Renny Storm – 2,5 : 1
Cut Me Loose – 3,5:1
Rabbit Motivman – 4:1
Liman – 5:1
Maestro Quercus – 6:1
Exotic Valley – 7:1
Fast Gabriel, Lumpik – 8:1
Ayran – 10 :1
Tropical Ten – 20:1    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net