VP2019Navzdory skutečnosti, že se v letošním ročníku 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou bude muset obejít bez svého zraněného Josefa Bartoše, sázející věří, že se loňskému vítězi Theophilovi (Elusive City) obhajoba vítězství podaří. Zatímco úvodní kurzy Tipsportu jej ocenily až jako třetí šanci, přízeň sázejících posunula Váňova svěřence do pozice spolufavorita.

 
Loňský vítěz startoval na kurzu 5,5:1, zatímco šance Hegnuse (Magnus) a předloňského vítěze Tzigane du Berlais (Poliglote) Tipsport ocenil shodným kurzem 4,85:1. Sázející jsou ale jiného názoru. Hegnusův kurz sice jen lehce, ale přesto stoupl na 5:1, Tzigane de Berlais se podle aktuálních kurzů dá dokonce již vsadit v kurzu 7:1. Naopak kurz Theophila klesl na 5:1 a společně s Hegnusem je tak den před oznámením startujících koní, s nímž bude zveřejněno i jméno jeho letošního partnera do Velké, spolufavoritem dostihu.

Nepřehlédněte: Merano: Hlavní dostih pro Kapjahra a kvarter třetích míst

Oproti původním kurzů si výrazně polepšil Lodgian Whistle (Silver Whistle), jehož kurz klesl z 10:1 na 7:1, nižší kurz má i Sottovento (Fastnet Rock) (z 10:1 na 8,5:1), naopak méně se věří vítězi z roku 2017 No Time To Lose (Authorized), který z 8,5:1 stoupl na 10:1. (miv)

Aktuální kurzy Tipsportu na vítěze 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou
kurzy vp 20 b

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net