vozenilekV úterý 17. května oslaví své sedmdesáté narozeniny pan JUDr. Václav Voženílek. Jako pamětník, pro český turf pohnutého začátku let devadesátých minulého století, bych mu velmi rád poděkoval za to, co pro tehdejší Dostihový spolek a.s a české dostihy vykonal.

Z pozice ředitele pardubické pobočky České pojišťovny neformálně a nezištně dlouhou dobu aktivně podporoval činnost Dostihového spolku a.s., byl u celé řady významných sponzorských kontraktů a zejména v době naprosté nedůvěry v překážkové dostihy se mu podařilo přesvědčit tehdejší vedení České pojišťovny, že Velká pardubická může být kvalitním a bezpečným marketingovým produktem. Česká pojišťovna a.s. je od té doby stabilním partnerem Velké pardubické. Pro nás, tehdejší vedení pardubických dostihů to byla zcela zásadní pomoc a pro Velkou pardubickou start do nové etapy její existence.

Rád bych panu dr. Voženílkovi popřál za sebe, za všechny své tehdejší kolegy z Dostihového spolku a pochopitelně i za všechny co mají rádi dostihy, vše nejlepší, hodně zdraví a pohody do dalších let.

Petr Drahoš
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking