vp 2017 vVítěz 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou No Time To Lose (Authorized) dostal v průběžném handicapu za včerejší triumf přidáno 5,5 kilogramu a jeho aktuální známka má hodnotu 93,5 kg, které jej řadí podle známek dosažených v letošní sezóně na druhé místo za Fafintadenienta (Sakhee), který má o půl kila více.


Třetí příčka patří vítězi Gran Premia v Meranu Al Bustanovi (Medecis) s 92 kilogramy, následují Anaking (Astarabad) s 91,5 kg, Charme Look (Look Honey) s 91 kg a dvojice Delight My Fire (Way of Light) - Roches Cross (Whipper), kterým handicapeři udělili 89 kg.

Výkon No Time To Lose v letošní Velké pardubické byl podle handicaperů lepší, než výkon Charme Looka v loňském ročníku, který za něj obdržel 93 kg, stejnou známku dostal i později diskvalifikovaný vítěz z roku 2015 Nikas (Scater). Všichni tři však zůstávají ve stínu Orphee des Blins (Lute Antique), která za své poslední vítězství ve Velké v roce 2014 obdržela 95,5 kg, ještě lepší výkon podala podle handicapu při svém prvním triumfu, za který získala 97,5 kg. Její výkony hodnotil ještě bývalý handicaper, současní handicapeři působí ve funkci od roku 2015. (miv)


     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net