touch ofTo, co se mu nepodařilo po Českém derby dokázal Touch of Genius po vítězství v derby na Slovensku - dostal se na čelo průběžného handicapu tříletých koní. Není na něm ale sám, o první příčku se dělí s Dashing Home.


Touch of Genius (Galileo) dostal za slovenský úspěch přidán jeden kilogram a má aktuálně 95 kg. Hodnocení Dashing Home (Dashing Blade), který po vítězství v Ceně Jezdectví získal od českých handicaperů 98 kg, se naopak opět snížilo - z 96 kg po druhém místě v Ceně TRM na současných 95 kg za druhé místo v Bratislavské míli. Za nimi následují Aldar (New Approach), který už od Velké jarní ceny má handicap 93,5 kg a Tamarind Cove (Galileo), který se na stejnou známku dostal díky přidání dvou kil po třetím místě v Bratislavské míli. O kilogram méně má Sirius Shine (Sir Percy), který za páté místo v Bratislavské míli dostal též přidány 2 kilogramy a je nyní hodnocen stejně jako po svém vítězství ve Velké červnové ceně. Za ním následuje Oriental Sky (Tiger Hill), kterého handicapeři po Slovenském derby nechali stát na 92 kilogramech.

Mezi klisnami zůstává i přes porážku v Oaks na čele Dumnonia (Silver Frost), která sice ztratila další kilo, ale současných 89 kg stále stačí na prvenství mezi klisnami. Amga River (Dylan Thomas) za triumf v Oaks získala 2,5 kg navíc, s 86,5 kg ale stále ztrácí na Dumnonii dva a půl kilogramu. 
         Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking