koplik kalasV nové letos otevřené tréninkové centrále v Krabčicích u Roudnice nad Labem, patřící do projektu Darhose Ing. Rostislava Kopeckého, dochází ke změně na trenérském postu. Ing. Pavla Kalaše střídá po necelých 5 měsících tamního působení trenér Zdeno Koplík, dosud spjatý s centrálou v Tušovicích, kde v posledních letech připravoval především koně stáje YOKO.


"Za změnou stojí závažné zdravotní důvody," uvedl pro naše stránky Rostislav Kopecký. "Pavel Kalaš má velké problémy s páteří, vyžadující dlouhodobější léčbu, což se ukázalo hodně limitující pro jeho práci trenéra, které se často nemohl kvůli těmto problémům nemohl účastnit. Čekali jsme na poslední vyšetření a po něm jsme se dohodli ukončit naší spolupráci. Je mi to moc líto, máme spolu velmi korektní vztah a rozcházíme se v dobrém, odpovědnost i za koně jiných majitelů, kteří si je dali k nám do tréninku, mě ale donutila hledat nové řešení."

Přípravu aktuálně 16 koní stáje DAR a dalších majitelů přebírá od Pavla Kalaše Zdeno Koplík, který si původně chtěl v Krabčicích pronajmout stáj a působit zde jako privátní trenér, nyní se z této pozice posunul do role trenéra koní celého projektu Darhorse, u něhož bude v zaměstnaneckém poměru.


foto Zenon Kisza a Petr Guth    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking