VentaronTrenérský úsek Václava Luky ml. v posledních dnech posílil o několik koní, zakoupených ve Francii v prodejních dostizích. O nové posile stáje Leram tříletém Athansorovi, jsme vás již informovali, černočervené barvy bude nově hájit i čtyřletý Ventaron, mající za sebou už řadu úspěchů včetně třetího místa v loňském Španělském derby.


Ventaron (Le Havre), zakoupený po vítězství v Prix des Naiades (Class E, 2000 m, 19.000 euro) za 25.001 euro, získal ve Francii již 7 vítězství a vydělal 110.600 euro. Protože je navíc koněm francouzského chovu, náleží mu i francouzské majitelské prémie, kterých dosud získal témř 70 tisíc euro. Ve Francii jsou jeho největšími úspěchy 3 vítězství v dostizích Class D, dvě třetí místa získal ve Španělsku, mj. i v Gran Premio Villapadierna (L), tamním derby.

Stáj GM Electronic získala ve Francii dvouletou hnědku Indiva (Falco), která ze tří dosavadních startů získala, v sedle s Filipem Minaříkem, jedno čtvrté místo - v prodejce Class F na 1600 metrů v Saint-Cloud 29. října, po které byla získána za 20.099 euro.

Pro stáj DS Paragan byl ve Francii zakoupen dosavadní svěřenec trenéra Hickste tříletý Ilek (Peintre Celebre), který letos v dubnu vyhrál svůj debut v Nancy a v následujících 6 startech získal 5 umístění včetně čtvrtého místa v prodejce Class F v Compiegne 2. října, po které byl zakoupen za 21.601 euro.

Související článek:
Athansor novou posilou stáje Leram

 
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net