brno 5Včerejší mítink v Brně, kterým se moravská metropole rozloučila s letošní sezónou, se stal svědkem dalšího triumfu jedenáctiletého TULUMA (King's Best) na moravské dráze, v pořadí již šestého a celkem třináctého pro valacha stáje Syndikát 2007.


Svěřenec trenéra Mimry po boji se Stingerem (Sholokjhov) vyhrál nejlépe dotovaný rovinový dostih dne Podzimní moravskou míly firmy Mewotech CZ s.r.o. - z fondu PODPORA 2006 (III.k., 3+, 1600 m, 45.000 Kč) a suma jeho zisku se přehoupla přes hranici 700 tisíc. Amatér Jindřich Fabris v jeho sedle slavil v Brně double, když v sedle nejvíce zatížené FIOMI (Midships - Fione, Rainbows for Life) vyhrál amatérský Memoriál Z. Kalába - Cenu firmy Komaxit CZ a SČADJ (IV.k., 1900 m, 30.000 Kč).    

Z ostatních dostihů zaujala Cena JSB Match Diabolo - made in Czech republic (II.k., 2, 1400 m, 45.000 Kč) pro dvouleté, v němž proměnila svůj třetí start v první vítězství odchovankyně firmy TRIOS s.r.o. SÁI FÉI (Tiger Cafe), první startovavší potomek úspěšné Samary Morgan (Look Honey).

Hlavním dostihem byla Podzimní brněnská steeplechase - Pohár statutárního města Brna (stch III.k., 4100 m, 80.000 Kč), která nejlépe sedla sedmiletému valachovi stáje DSS Marianov a dalšímu vítězi dne po Tiger Cafe (Sunday Silence) ANTHON (Tiger Cafe - Atlanta City, Soviet Lad). (miv)  
 
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking