Kolesa zanr2Zasedání Rady Jockey Clubu ČR, které proběhlo minulý týden, schválilo návrh termínové listiny na sezónu 2024. Podle tohoto návrhu by se v příštím roce mělo v Česku uskutečnit 49 cvalových mítinků na 9 závodištích. Sezóna začne v neděli 7. dubna tradičním Gomba handicapem ve Velké Chuchli a skončí v sobotu 9. listopadu tamtéž při konání Pražského zimního favorita.

 
Nejvíce mítinků se opět uskuteční v Chuchle Areně Praha, která opět plánuje 13 dostihových dnů. V Pardubicích, kde se letos uskutečnilo 9 mítinků (původně proponovaný závěrečný mítink pořadatel zrušil), se otevřou brány účastníkům dostihů celkem 10x, a stejně jako letos uspořádá 6 mítinků mostecké závodiště. Šest dostihových dnů plánují i Karlovy Vary, které oproti letošku počet o jeden den navýší a jeden dostihový den přidávají i Kolesa, kde se v příštím roce bude běhat dvakrát. 

Nepřehlédněte: Nové naděje koupené online. Stáj Excelent-K s.r.o. koupila slibného dvouletka

Slušovice opět plánují 5 dostihových dnů a nezměněný počet čeká i na diváky v Lysé nad Labem (3 dny) Brně (3 dny) a Netolicích (1 den.). (miv) 

Termínová listina 2024
TL 2024 1
TL 2024 2
zdroj: Jockey Club ČR

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net