Benesov2Zatímco předešlý mítink v Benešově - Černém lese ovládli svěřenci trenéra Tomáše Hurta, kteří vyhráli 4 dostihy, tentokrát vyšel domácí trenér z pohledu vítězství naprázdno a radovali se hosté.


To ale neplatí o hlavním bodu dnešního šestichodového programu trojkové Ceně společnosti Charvát Group, s.r.o., handicapu na 2000 metrů o 45 tisíc korun. V něm využil nízké váhy jen 48,5 kg žk. Hlubučkové obtěžkaný sedmiletý veterán stáje Meran Mack The Knife (Look Honey), trenéra Jiřího Hurta, který po tuhém boji o krk zdolal pětiletého Pepu Havla (Librettist), který však nesl o 4,5 kila méně.

Z rámcových dostihů zaujalo double potomků plemeníka Tiger Cafe (Sunday Silence) - nejprve tříletá Clasa Cafe stáje VB-Váňa splnila roli favoritky v úvodním Handicapu Trhový Štěpánov a.s. a poté o rok starší Venturio stáje Orling získal první životní triumf v závěrečné steeplechase cross-country Ceně Auto Bupi-Kia. Z mítinku, jehož úvodní dva rovinové dostihy byly poznamenány pády koní na kluzkém povrchu způsobeném deštěm, si odvezl dvě vítězství jezdec Martin Laube zásluhou úspěchů v sedle La Milly (Mill Pond) a Madanpoura (Sendawar).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking