Wireless ChantillyMajitel stáje Leram pan Milan Kříž angažoval včera odpoledne za 28.015 euro vítěze druhého dostihu v Chantilly, pětiletého hřebce Wireless (na snímku). Svěřenec trenéra Rougeta má na svém kontě rovněž pět startů v dostizích black-type, kde pokaždé doběhl na dotovaném místě.


Wireless (Kentucky Dynamite) včera pod vedením Christophe Soumillona o 2 délky ovládl prodejku Prix du Bois du Gouy kat. E na 1800 metrů. Jeho aktuální rating je 44,5. Pozoruhodné na jeho kariéře je skutečnost, že ani v jednom ze 16 startů nebyl mimo dotovaná místa. Jako dvouletý vyhrál oba své dva starty na závodišti Bordeaux le Bouscat. Jako tříletý absolvoval Wirelles pět startů, z toho tři v dostizích Listed. V Prix Maurice Caillaut na 2000 metrů byl 2 a půl délky druhý. V mílové Prix Millkom mu dokonce scházelo na vítězství v cíli jen půl délky.

Wireless Chantilly
FOTO: Ryzák Wireless včera zvítězil v Chantilly. Po dostihu ho zakoupil pro svoji stáj Leram Milan Kříž 

Loni startoval Wireless pětkrát. Zvítězil v dostizích kat. A  a kat. D na 1800 metrů. V Listed 93eme Grand Prix de Bordeaux 3eme etape du Defi du Galop na 1900 metrů byl v cíli o půldruhé délky druhý. O tři týdny později se postavil spolu s pěti soupeři na start grupy 3 La Coupe na 2000 metrů. Wireless byl v cíli klasifikovaný na čtvrtém místě, necelé 2 délky za vítězem. Jeho rating stoupl na 46,5.

V aktuální sezóně má Wireless na svém kontě čtyři starty. Kromě včerejšího vítězství triumfoval i v polovině ledna na závodišti v Cagnes-sur-Mer v Prix de Seranon kat. D na 1900 metrů. (mze)

Wireless grupa3
FOTO: Wirelessovo čtvrté místo v dostihu grupy 3 La Coupe loni v září v Longchamp      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net