janacek vaclavNa dnešní tiskové konferenci k European Jockey´s Cup hodnotil Václav Janáček své jezdecké kolegy, se kterými se utká příští sobotu ve Velké Chuchli. "S devadesáti procenty jezdců jsem se setkal. Jsem rád, že se povedlo dát takové jezdce dohromady, nebylo to jednoduché a smekám před prací pořadatelů."


"Nepřijedou Maxim Guyon a Olivier Peslier, jejichž zaměstnavatel pořádá v tento den párty, na které nemohou chybět. A nemůže se bohužel zúčastnit ani Ioritz Mendizabal, který má svatbu v rodině. V úplně jiné situaci je Suborics, kterému dostihová komise sebrala licenci na víkend, kdy se koná Pohár žokejů," prozradil Václav Janáček, který vzápětí představil své jezdecké kolegy a zároveň soupeře v European Jockey´s Cup příští sobotu na pražském závodišti.

Janacek tiskovka

Umberto Rispoli: "Jeden z nejlepších jezdců v italském turfu. Dokázal se dostat do špičky jezdců ve Franciii. Má velký přehled a finiš."
Fabrice Veron: "Nedávno vyhrál grupa 1 dostih v Německu. Má veliké zkušenosti, jezdí hlavně v Paříži."
Theo Bachelot: "Škrábe se nahoru... Jezdí hlavně v Deaville, Cagnes-sur-Mer. Hodně ho využívá pro své koně Václav Luka."
Cristian Demuro: "Jezdí v Japonsku. Šampion v Itálii, který patří spolu s Rispolim k průkopníkům mezi zdejšími jezdci, dokázali se totiž prosadit v zahraničí.
Filip Minařík: "Nejlepší český žokej v historii. Má velké šance, má vynikající přehled v dostihu."
Olivier Placais: "Francouz, který jezdi ve Švýcarsku a spolupracuje s Miro Weissem, je to šampion Švýcarska."
Karoly Kerekes: "Maďarský šampion, který dokázal uspět v Německu. Vrátil se již do Maďarska."
Jose Luiz Martinez: "To je můj největší nepřítel ve Španělsku.... Je to vícenásobný šampion své země a má zkušenosti z ježdění v Dubaji."
Bauyrzhan Murzabayev: "Smekám před ním, jak se dokázal vypracovat mezi našimi kluky. Neprosazuje se pusou, tedy že si nevolá o rita, ale je obsazovaný kvůli svým výkonům v sedle."
Martin Dwyer: "Zkušený žokej."
Martin Lane: "Moc ho neznám."
Per Anders Graberg: "Seznámil jsem se s ním v Polsku. V zimě jezdil v Dubaji. Moc se k nám těší."
Szczepan Mazur: "Polský kluk, co se hodně vypracoval. V Polsku je hodně dostihů arabských koní a jeden z majitelů z Kataru, který tyto dostihy podporuje, ho tam viděl a nabídl mu angažmá v Dubaji." 
Jaroslav Línek: "Velký dříč. A na to jakou má postavu, toho umí z koní hodně dostat." (mze)

 
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking