Čtyřiadvacátý mítink ve Sětlé Hoře dnes přinesl 7 dostihů, s výjimkou závěrečné roviny určených pro překážkové koně. V hlavním dostihu, Ceně Landbau s.r.o. Opava (stch cc, III.k., 4600 m, 90.000 Kč) se prosadil favorizovaný CATCH LIFE (Rainbows for Life).


Letos na českých drahách debutující Catch Life, který v letošních 4 startech v Itálii "nespadl z tabule" a získal jedno vítězství a jedno druhé místo, v posledních kole přešel do čela a své tažení dovedl vítězně do cíle 2 3/4 délky před Vicody (Secret Singer), poprvé umístěným ve službách stáje Red Rebels.

Z rámcových dostihů, které počtem startujících patřily k početně nejhůře obsazeným dostihům letošní sezóny, zaujalo již 14. vítězství valacha TEREBESZE (Belenus) v Ceně společnosti Lázně Poděbrady a.s. (stch, IV.k., 3400 m, 50.000 Kč). Ještě na jaře jeden z nejambicióznějších uchazečů o České derby CHANGING GUARD (Galileo) získal své první životní vítězství, když po tuhém bji o krk vyhrál pětkové proutěnky Cena Obce Světlá Hora (V.k., 3, 2800 m, 30.000 Kč). (miv)
      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking