lot 468 rajsamanTřetím dnem dnes pokračovala říjnová dražba ročků společnosti Arqana v Deauville. Tentokrát z dvojice českých bloodstock agentů nakupoval jen jeden - Christian Richner, který vydražil dva ročky, z nichž jeden byl koupen pro slovenského klienta a druhý putuje do českého tréninku.


Na Slovensku, ke stejnému klientovi jako včerejší Richnerův nákup, cestuje dnes v privátní koupi za 9.000 € získaná dosud nepojmenovaná roční dcera (lot 451) Champs Elysees (Danzig), otce vítěze Českého derby Gontchara, z listed umístěné Heaven's Heart (Captain Rio).

Novou českou posilou je lot 486, za 3.000 € zakoupený roční bělouš Joganville, narozený ve Francii a tudíž kvalifikovaný pro zisk francouzských majitelských prémií. Jeho otcem je Gr.2 vítěz Rajsaman (Linamix), který měl ve svém prvním ročníku vítěze francouzského derby Brametota. Hřebec je druhým potomkem dvojnásobné francouzské vítězky Jamboree (Peintre Celebre), polosestry vítěze Prix d'Harcourt (Gr.2) Boris de Deauville (Soviet Star).

Dražba pokračuje v pátek závěrečným čtvrtým dnem. (miv)
 
Související články:
České nákupy v Deauville pokračují
Z úvodního dne francouzské dražby putují do ČR tři ročci za 137 tisíc €    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking