rose rouge 1561V Katalogu ročků, službě pro české chovatele, přibyli dva noví koně - roční klisny z chovu Jany Šimonové. Obě reprezentují první ročník polské hvězdy Va Banka (Archipenko), v úvodních dvou sezónách na dráze neporaženého šampióna, tamního Koně roku a vítěze trojkoruny, který později dokázal uspět i v grupových dostizích v Německu a Itálii.

 
Mladší z dvojice klisen je v 18. května loňského roku narozená ROSE ROUGE. Klisna je druhým potomkem úspěšné steeplerky Ryany (Tribal Instinct), vítězky 7 překážkových dostihů, která získala dvě druhá místa v Poplerově memoriálu (NL). Bába Rytina (Arcane), umístěná v jedničkových proutěnkách, dala vedle Ryany další 4 vítěze a všichni vydělali na překážkách více jak 100 tisíc korun.

Nepřehlédněte: V katalogu ročků je nyní k prodeji 8 koní. Všechny nabízí Centrum Darhorse

V druhé polovině dubna narozená WALDEMARA je dcerou úspěšné Wanillcy (Strategic Choice), dvojnásobné vítězky, která získala několik umístění v dostizích ve Francii a Itálii. Na dráze ji slušně reprezentuje tříletý vítěz Wolfi (Eagle Top).

Obě ročky byly odchovány na kvalitních pastvinách, mají základní návyky a vychování (vodění, strouhání, uzdění apod.). /PR/    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net