arqana zanr22bÚterní pokračování podzimní dražby v Deauville přineslo další dvě koupě pro české stáje. Obě realizoval bloodstock agent Tomáš Janda, který získal jednoho ročního hřebce a jednu dvouletou klisnu. Rodokmeny předurčují oba koně do překážkových dostihů, zvláště to platí o dvouleté klisně, která patří do plemenné knihy AQPS.

 
Za 8.000 € získaná dosud nestartovavší KUMBAYA (lot 475) je dcerou vítěze Grosser Preis von Baden (Gr.1) i australského Doomben Cupu (Gr.1) hřebce Ivanhowe (Soldier Hollow) a dvojnásobné překážkové vítězky Cry For You (Poliglote), pravé sestry dvou překážkových blacktype vítězů Still Loving You, který mj. finišoval druhý v Gd1, a Toi Et le Soleil, která vyhrála listed překážky a v chovu dala překážkovou Gd3 vítězku.

O 1500 € lacinější roční ryzák (lot 548) sice nepochází z tak překážkově vyprofilované rodiny, i on však má slibný skokový potenciál. Je synem vítěze Grand Prix de Saint-Cloud (Gr.1) Spanish Moon (El Prado), jehož potomkům se daří především nad překážkami, a klisny Paname (Siyouni), která vedle rovin vyzkoušela i překážky. Zakoupený hřebec je jejím prvním potomkem. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net