Maranello rossoV neděli se mu podařilo získat poslední dotované místo ve 103. Českém derby, o den později se ocitl na seznamu koní, které jsou nabízeni k prodeji. Stáj Lokotrans dnes publikovala inzerát, jehož prostřednictvím nabízí na prodej desítku koní vesměs patřících k předním plnokrevníkům v tuzemském tréninku.

 
Jedním z nich je i tříletý Maranello Rosso (Al Wukair), který v Derby skončil na sedmém místě. Tmavého hnědáka, který v předchozím startu finišoval čtvrtý ve Velké červnové ceně, stáj nabízí za 24.000 €, k nimž je nutno ještě připočítat DPH. Dvojnásobek stáj žádá za proutěnkáře Folburg de Palma (Sageburg), který loni pro růžovobílé barvy vyhrál proutěnky ve Vittelu a sezónu zakončil druhým místem v Křišťálovém poháru (NL).

V nabídce je mj. i loňská zimní královna Willemine (Pouvoir Absolu), která v neděli  doběhla šestá v Memoriálu Tomáše Šatry a která je nabízena za 11 tisíc eur, stejně jako další český rodák Ralph (Chardonnay Tcheque), loňský vítěz jednoho z dostihů Fitmin Cupu, který doběhl druhý v Ceně zimního favorita (L). (miv)  

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net