dubai logoSpolečnost Dibaq a.s., výrobce výživového programu pro koně značky Fitmin, se v termínu 19. – 21.3.2015 zúčastnila nejvýznamnějšího veletrhu Středního Východu Dubai International Horse Fair v Dubaji.

Kromě mnoha zajímavých obchodních jednání navštívil expozici značky Fitmin i nejvyšší vládce Dubaje, šejk Mohammed bin Rašíd Al Maktoum.

V rámci své expozice společnost prezentovala nejen výrobky z výživového programu značky Fitmin pro koně, ale také výživové programy pro psy a kočky. Speciálně prezentovanou kategorií výrobků pak byla krmiva pro dostihové velbloudy, která měla společnost příležitost vyvinout přímo na přání katarského prince v roce 2013.

dubai1

Výrobky značky Fitmin pro koně jsou do zemí Středního Východu exportovány dlouhodobě a k velké spokojenosti tamních zákazníků. Značka Fitmin tak již v těchto zemích není úplně neznámou, účast na této výstavě však byla pro společnost Dibaq premiérou.  

S účastí na veletrhu jsme více než spokojení. Navázali jsme nové kontakty a máme rozjednané nové obchodní příležitosti. Pověstnou třešinkou na dortu byla sobotní návštěva vládce Dubaje, šejka Mohammed bin Rašíd Al Maktouma, viceprezidenta a premiéra Spojených arabských emirátů, který náš výstavní stánek navštívil poté, co vyhlásil vítěze sobotních koňských soutěží“ zhodnotil účast na prestižním veletrhu Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a.s.

Orientace na export je pro značku Fitmin dalším logickým krokem v rámci její obchodní strategie. „Výrobky značky Fitmin jsou mezi chovateli koní v České republice známé, najdeme je v mnoha stájích po celé zemi. Dlouhodobé zkušenosti, které máme s výživou koní, jsou výborným argumentem, na který slyší nejeden obchodní partner nejen u nás, ale i ve světě. Vařím, že veletrh v Dubaji nám umožní další rozvoj našich obchodních aktivit právě v oblasti Středního Východu,“ dodává Petr Křivohlávek.   

dubai2


    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking