Lukasek vitezTurecko2Žokej Lukášek se z Velké Chuchle, kde mj. zvítězil s Dark Absolu v dostihu našeho portálu a byl čtvrtý se Zockem ve Velké ceně Prahy, přesunul do Turecka. A jediný dostih, kterého se včera zúčastnil, dokázal vyhrát! Turecko se tak stalo jedenáctou zemí, kde si dokázal připsat vítězství v dostihu.


Kromě včerejšího vítězství v Turecku, a samozřejmě na českých a slovenských závodištích, zaznamenal také prvenství v Polsku, Maďarsku, Francii, Itálii, Německu, Rakousku a mimo Evropu v Kataru a Malajsii. "Jezdil jsem také ještě ve Španělsku, Švýcarsku a Švédsku, ale tam se mi zvítězit nepovedlo," říká Tomáš Lukášek. 

Včera triumfoval v sedle tříletého arabského plnokrevníka Sahinsemih (Demirkazik) trenéra Sergena Gökceho v dostihu na 1500 metrů, přičemž porazili 14 soupeřů. Hřebce už jezdil na závodišti v Burse v polovině srpna, kdy s ním byl čtvrtý. Sahinsemih tak dosáhl při třetím životním startu prvního vítězství. "Mám v Turecku kontakt s jedním majitelem, který chce, abych mu jezdil jeho koně. Sahinsemiha bych měl znovu jezdit 28. září v dostihu Listed." (mze) 

Odkaz na výsledek dostihu v Turecku a video zde 

Lukasek vitezTurecko
Vítězství ž. Lukáška na tureckém závodišti Bursa (foto: Nadiroglu Mahmud)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking