Nejlépe hodnoceným koněm na světě zůstává i podle nejnovějšího vydání The Longines World's Best Racehorse Rankings v devíti startech neporažený čtyřletý hnědák BAAEED (Sea The Stars). V hodnocení mezinárodní skupiny handicaperů má 128 liber, o libru více než stejně starý americký Flightline (Tapit), vítěz Metropolitan Handicapu (Gr.1)

 
Svěřenec Williama Haggase, který čisté konto udržel i goodwoodských Sussex Stakes (Gr.1), příští týden startuje v Juddmonte International Stakes (Gr.1) v Yorku. Pro hřebce, který tak kopíruje cestu legendárního Frankela (Galileo), to bude první start na jiné než mílové distanci, nicméně bookmakeři věří, že si hravě poradí i s tratí o 400 metrů delší a drží jej jako čtyřdesetinového favorita.

Ani na dalších místech ve WBRR nedošlo k větším změnám. Pozici nejlépe hodnocených tříletků si s ratingem 123 liber udržují vítěz Epsom derby Desert Crown (Nathaniel), premiant francouzské varianty Vadeni (Churchill) a americký Jack Christopher (Munnings), který deklasoval konkurenci ve Woody Stephens Stakes (Gr.1). (miv)      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net