ap shaywanVčera začala první velká evropksá dražba ročků Vente de Yearlings d'Aout, nejelitnější francouzská dražba ročků. Navzdory přítomnosti obou v ČR působících bloodstock agentů nebyl podle protokolu úvodní den realizován žádný nákup do českých stájí, nicméně přesto nebyl úvodní den nezajímavý ani z českého pohledu.

Robinsonka 2Nabídku Katalogu ročků, služby společnosti Blacktypepedigree s.r.o. pro české chovatele, rozšířila trojice ročků z chovu Ing. Miroslava Ševčíka. Ten prostřednictvím Katalogu nabízí dvě klisny a jednoho hřebce, všechny z vynikajících rodin.

septyearlingsalecover218Irská odnož dražební společnosti Tattersalls zveřejnila katalog na svou zářijovou dražbu ročků. Ta má v posledních letech velmi významné postavení pro náš turf, v němž ji jen letos zastupují například nedávná vítězka Oaks Dylanka (Dylan Thomas) či vítěz Velké červnové ceny Saul (Champs Elysees) a lze předpokládat, že i letos z této dražby zamíří do Čech řada koní.

S přibližujícím se obdobím nákupů nových posil do stájí na dražbách či u chovatelů ročků se otevírá i Katalog ročků, služba společnosti Blacktypepedigree s.r.o. pro majitele a chovatele anglického plnokrevníka. První nabízený roček zaujme především majitele překážkových, neboť pochází ze staré úspěšné překážkové rodiny.

Německá dražební společnost BBAG zveřejnila katalog na svou zářijovou dražbu ročků, která je jednou z nejdůležitějších dražeb i pro český turf. V katalogu dražby, ze které k nám v minulosti přišla dlouhá řada úspěšných koní a kterou v letošním klasickém ročníku zastupují mj. King Heart, Oriental Glory či Forever Dry, najdeme celou řadu sourozenců koní, běhajících u nás.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking