Ave mariaZ pohledu českého turfu mimořádně zajímavý je katalog na Vente Mixte de Février, únorovou mixed dražbu společnosti Arqana, která se uskuteční ve dnech 12. a 13. února. Vedle řady polosourozenců koní, kteří úspěšně bodují v barvách českých majitelů, najdeme v katalogu i dvě chovné klisny, které do Deauville přicestují z Čech. Ač mají anglického majitele, jedna z nich je českou rodačkou a obě jsou březí po Sleeping Indian (Indian Ridge).

Tattersalls zahr hribesmatkouPrávě vydaný katalog úvodní evropské dražby letošního roku, newmarketské February Sale společnosti Tattersalls, obsahuje jednoho velmi zajímavého ročka. Pod číslem 96 bude nabídnut roční ryzák Mister Swift, jehož otcem je v chovu Hřebčína Střelice působící Eagle Top (Pivotal).

ZK8 6491Nabídku Katalogu plnokrevníků, služby společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., rozšířila trojice plnokrevníků, nabízených stájí Meridian. Dva jsou vlastními odchovanci stáje, jednoho stáj dříve získala na dražbě v Baden-Badenu.

fifinka 991Nabídku Katalogu plnokrevníků, služby společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., rozšířila nyní již pětiletá hnědka FIFINKA (Arcano). Klisna, která dostihovou kariéru ukončila trojicí překážkových vítězství v řadě (první dvě na proutěných překážkách, poslední ve steeplechase) je po zranění nabízena do chovu.

old shamall 987Nabídku Katalogu plnokrevníků, služby společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., rozšířil potomek dvojnásobného Koně roku v ČR, vítěze Premio Vittorio di Capua (Gr.1) či Darley Oettingen-Rennen (Gr.2) ryzáka Shamalgana (Footstepsinthesand), který se během své kariéry dokázal též umístit v klasické Poule d'Essai des Poulains (Gr.1).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking