eleonoraVčera bylo ukončeno pětidenní přihazování v historicky první online dražbě pořádané německou dražební společností BBAG. Její výsledky hodnotí pořadatelé s uspokojením - prodáno bylo 27 koní za celkem 217.000 €, průměrná cena dosáhla 8.050 € a u řady koní pořadatelé registrovali zajímavé souboje zájemců. Ten, který vedl k nejvyšší ceně dražby, vyhrál trenér Radek Holčák, který za 23.500 € zakoupil čtyřletou Eleonoru (Reliable Man). 

 
Bělka (lot 44), dosud připravovaná trenérem Klugem, byla nabídnuta jako čerstvá vítězka  - 30. května vyhrála v Düsseldorfu dostih Class E na 2200 metrů o 3.500 €. Celkem dosud absolvovala 10 startů, jednou zvítězila a ve všech ostatních startech se umístila na dotované pozici. Její aktuální GAG činí 63,5 kg.

Klisna je polosestrou listed vítězky Enissy (Soldier Hollow) a také v řadě německých grupových dostizích umístěného El Loca (Lope de Vega), který byl krátce i v tréninku Arslangireje Šavujeva. Bába Enrica (Niniski) je nejen matkou vítězky Preis der Diana (Gr.1) Enory (Noverre), ale také bývalého napajedelského plemeníka Egertona (Groom Dancer). (miv)

Nepřehlédněte: O'Brienova Snowfall s Frankie Dettorim deklasovala konkurenci v Epsom Oaks    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net